Важливо! Звертаємо вашу увагу на випадки шахрайства на темі грошової допомоги!

Дата: 25.07.2023 10:38

Міністерство соціальної політики України поперджає про розповсюдження в популярних месенджерах та соцмережах шахрайських публікацій із пропозиціями отримати соціальні виплати для українців. Зокрема – нібито від ВПП ООН та інших міжнародних організацій.

Для отримання допомоги шахраї пропонують перейти за посиланням та ввести дані для входу в онлайн-банкінг, які зрештою потраплять до злодіїв. При цьому зловмисники використовують фішингові сайти, які імітують популярні українські банки.

Щоб не потрапити на гачок шахраїв, рекомендуємо перевіряти інформацію та довіряти тільки офіційним ресурсам:

Закликаємо:

• не вводити реквізитів платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах,
  • у разі помилкового введення даних на шахрайському вебсайті – негайно заблокувати платіжну картку,
  • дотримуватися правил фінансової та кібергігієни.

Будьте особливо уважні!