23 липня свій 95-літній ювілей відсвяткувала жителька села Плотича – Ковик Ганна Петрівна.

Дата: 25.07.2023 10:24

З вітальними словами того дня до іменинниці поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Зичимо Вам міцного здоров’я, адже здоров’я – стан людини, яка здатна виконувати свої життєві функції; щастя, адже щастя – задоволення життям, відчуття глибокого вдоволення та безмежної радості; миру і злагоди, адже такий потрібний сьогодні мир – стан спокою і гармонії; любові, адже любов допомагає переносити усі труднощі; терпіння, адже терпіння – вміння витримувати фізичні та моральні випробування, які посилає нам Господь Бог.