У рамках інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії людьми на сайті Білецької ТГ будуть розміщенні інформаційно-просвітницькі матеріали.

Дата: 24.07.2023 16:50

Упродовж двох тижнів (з 24.07 по 07.08 2023) з метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення щодо проблем торгівлі людьми Міністерство соціальної політики разом із органами місцевого самоврядування буде проводити інформаційну кампанію.

Оскільки проведення офлайн заходів є під загрозою ударів ворога, на офіційній сторінці громади протягом даного часу будуть розміщені корисні матеріали, що допоможуть бути обізнаним і уберегтися від торгівців людьми.

Закликаємо жителів громади не нехтувати своєю безпекою, прочитувати рекомендовані матеріали і доносити їх до своїх рідних і близьких!

Важливо! Якщо ви знаєте про випадки торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації або потерпіли від цього злочину, звертайтеся за номерами:

• 102 – поліція.
  • 527 - національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми.
  • 1547 – гаряча лінія з протидії торгівлі людьми.
  • 112 – служба екстреної допомоги в ЄС.