Сьогодні відбулася онлайн презентація платформи Eddy для закладів освіти Білецької громади.

Дата: 24.07.2023 16:10

Зустріч у форматі онлайн конференції на платформі Zoom було організовано відділом освіти нашої громади спільно із ТОВ «ІНТЕРАКТИВНІ СИСТЕМИ НАВЧАННЯ».

Спеціаліст OIC Eddy розповів про цифрові інструменти для побудови ефективної освітньої діяльності на одній платформі директорам та вчителям ЗЗСО Білецької ТГ. Було зазначено, що базові можливості цієї системи та технічне обслуговування є безкоштовним.

Після презентації відбулося обговорення між присутніми на зустрічі.

Керівник відділу Петро Степанович Бабій підмітив, що покроково цифровізація освіти у нашій громаді сприятиме підвищенню якості навчання та облегшить ведення освітнього процесу.

У рамках впровадження платформи Eddy у постійному режимі із відділом освіти та окремо із закладами освіти будуть відбуватися консультації та навчання по користування.