Привітання з нагоди п’ятої річниці заснування Білецької територіальної громади!

Дата: 24.07.2023 15:58

Яким він має бути... | Блоги - Українська правда

Дорогі жителі Білецької територіальної громади! Сьогодні, 24 липня, у день пам’яті нашої праматері, рівноапостольної княгині Ольги, ми традиційно святкуємо День громади!

Ось уже від дня її заснування минає п’ять надзвичайно активних, прогресивних і діяльних років. Ще у 2018 році ми, жителі сіл Біла, Великий Глибочок, Чистилів, Плотича, Івачів Долішній, Івачів Горішній, Ігровиця, а згодом долучилися Дітківці, Мшанець, Хомівка, засвідчили свою єдність і бажання спільно працювати для розвитку і благополуччя кожного. Наша єдність і організованість дає добрі плоди, адже за ці пройдені роки багато змінилося у кращий бік, розвивається інфраструктура, освіта, культура, зростає репутація нашої громади.

Ось уже другий рік ми перебуваємо у страшному вирі широкомасштабної війни і робимо все, щоб наша громада, ціла Україна, вистояла і здобула перемогу над московським агресором. Тому у цей день із вдячністю найперше схиляємо голови в молитві та пошані перед спочилими Героями, вихідцями із сіл Білецької громади та багатьма іншими, що віддали життя за Україну, стали на захист мирного українського неба. Висловлюємо подяку і підтримку усім захисникам, що день і ніч на фронті дають відсіч ворогу, оберігають нас, дають можливість працювати і розвиватися – робити все задля нашої великої Перемоги. Неоціненний внесок у боротьбу проти окупантів роблять наші волонтери, які з усіх сил, хто як може, стараються забезпечити Збройні Сили України усім необхідним, організовують по селах громади волонтерські штаби, кухні та збори. За вашу жертовність і емпатію прийміть подяку від усіх нас.

Рівно ж засилаємо вітання працівникам Білецької сільської ради, що є серцевиною нашої громади. Дякуємо за вашу працю для розвитку та розбудови сіл, за вашу підтримку і реагування на потреби жителів громади.

Вітаємо усіх із цим великим днем Білецької громади, надіємося, що наступну річницю будемо піднесено святкувати у мирній, вільній, соборній Українській Державі. А поки усі сили спрямовуємо в русло нашої Перемоги!

«Коли не Господь будує дім, даремно трудяться будівничі!» - написано у 126 псалмі. Сьогодні молимо Всемилостивого Бога, бути нашим Керманичем. Просимо Його ласки і благословення для кожного жителя нашої громади, дякуємо за явні і неявні благодіяння на протязі цих п’ятьох років. Вірні батьківському гаслу «З нами Бог і Україна», прагнемо розбудовувати нашу громаду не лише матеріально, а й зростати духовно.

Дбаємо про майбутні покоління жителів нашої громади! Адже, як мудрі батьки, прагнуть залишити своїм дітям у спадок що є доброго і корисного, так і  ми, працюємо для того, щоб Білецька громада у майбутньому мала продовження і піднесення у наших найменших жителях.

Прийміть найкращі побажання у цей день! Зичимо усім в добрі й гаразді пробувати, не знати ніякої нестачі у щасті, здоров’ї, радості та злагоді. Хай Господь приводить до успіху усі ваші починання, благословляє кожен день життя. Хай над нами зійде ясне сонце миру і спокою! Хай живими вертаються наші захисники! Хай усяке благо ніколи не минає осторонь нашу громаду, а віра, надія та любов, зростає і дає добрі плоди у наших сім’ях, які в лоні Білецької громади складають одну велику українську родину!

З повагою, голова Білецької сільської ради – Дмитро Малик!