Грант на власну справу для ВПО і родин з дітьми.

Дата: 21.07.2023 11:20

Міжнародна незалежна благодійна організація соціального спрямування СОС Дитячі Містечка оголошує конкурс на отримання гранту.

"Мрієте розпочати або відновити бізнес, але не знаєте з чого почати та де взяти кошти? Ми створили проєкт, що втілить мрію — дасть можливість зайнятися власною справою і розкрити розкрити потенціал." - зазначають ініціатори проєкту.

Загалом планується підтримати грантами не менше 100 підприємницьких проєктів від ВПО та родин із дітьми у пʼяти областях України. Сумарний бюджет конкурсу — 10 мільйонів гривень.

Подати заявку можна за посиланням: https://forms.office.com/e/bb2VW7u7t3

Можливості у рамках проєкту:

- 3-денне офлайн навчання від профільних фахівців;

- консультації експертів та менторський супровід на шляху розробки і реалізації бізнес-плану;

- можливість отримати грант на власну справу до 150 000 грн;

Хто може взяти участь?

- батьки родин з дітьми, які проживають та/чи зареєстровані як ВПО в одній з 5 областей на території яких реалізовується проєкт (Полтавська, Київська, Івано-Франківська, Чернівецька та Львівська);

- родини, що мають діючий статус ФОП, який вимушено призупинив діяльність або готові до відкриття ФОП у найближчий місяць.

Участь у проєкті - безкоштовна.

Контатки:

Електронна пошта: liliia.sheina@sos-ukraine.org