Вітаємо з днем бухгалтера і аудитора!

Дата: 16.07.2023 09:40

У цей день своє професійне свято відзначають фахівці без яких не можливе функціонування будь-якого підприємства чи організації, місцевого самоврядування та органів влади! Сьогодні ми відзначаємо вашу майстерність, трудові досягнення і важливу роль, яку ви відіграєте в суспільстві.

Професія бухгалтера є давньому та шанованою, надзвичайно відповідальною та складною, затребуваною та престижною. Від імені жителів громади найперше хочеться сказати велике і щире дякую за жертовність, відповідальну працю, професіоналізм і пильність, усім працівникам бухгалтерії, які підтримують баланс і функціонал кожного структурного підрозділу нашої громади.

Бажаю вам великих успіхів у подальшій роботі, нескінченного потоку ідей та відкриття нових можливостей. Нехай ваш професійний шлях буде наповнений досягненнями, визнанням та постійним ростом. Ваша робота є невід'ємною частиною успішного розвитку громади і впливає на її майбутнє.

Зичимо вам ніколи не знати нестачі або не достатку в здоров’ї, щасті, радості й добрі. Хай кожен день буде сповнений успіхів та позитиву, миру і спокою, злагоди в сім’ї та в робочому колективі! Хай Господь Бог обдаровує вас благословенням і оберігає на всіх життєвих дорогах, додає сил і наснаги у праці та примножує земні і небесні дари!

Рівно ж щиро вітаю й тих жителів громади, які в цей день також відзначають професійне свято! Хай на місці вашої праці все приходить до ладу і високих успіхів!

З повагою та найщирішими побажаннями, сільський голова – Дмитро Малик!