До уваги вчителів математики та української мови і літератури! Сертифікація педагогічних працівників 2023.

Дата: 14.07.2023 12:40

Цьогоріч Міністерство освіти і науки України планує поширити сертифікацію на інші категорії педагогічних працівників, розпочавши пілотування процедур для вчителів базової середньої освіти – мовно-літературної і математичної освітніх галузей.

Так, відповідно до наказу МОН у 2023 році участь у сертифікації зможуть взяти не лише вчителі початкової школи (не більше 1500), а й по 500 вчителів з математики і української мови та літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти.

Нагадуємо, що реєстрація вчителів математики та української мови і літератури триватиме упродовж 01–11 серпня:

• основний етап (01–07 серпня) – у межах граничної кількості для кожного регіону;
  • додатковий етап (07–11 серпня) – у межах загальної граничної кількості.

Реєстрацію для проходження сертифікації буде припинено достроково якщо:

• 500 вчителів математики сформують картки-заяви;
  • 500 вчителів з української мови і літератури сформують картки-заяви.

Зауважимо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах.

Деталі про процедуру реєстрації, можна дізнатися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, перейшовши за посиланням.