Міністерством освіти і науки оприлюднена візія майбутнього освіти і науки.

Дата: 14.07.2023 09:30

Український учитель має бути готовим реалізовувати ідеї

Нової української школи!

Відповідна стратегічна мета є однією з головних цілей реформування сфери середньої освіти, що закладена у презентованій Міністерством освіти і науки Візії майбутнього української освіти.

За твердженням авторів нової візії розвитку освіти, для досягнення цієї мети педагоги мають бути готові до впровадження сучасних освітніх практик відповідно до концепції НУШ та викликів сьогодення.

Також в країні має відбутися оновлення моделі сертифікації педагогів, що забезпечить НУШ висококваліфікованими фахівцями, які будуть відкритими до змін і нових ідей.

Окрім того, керівники закладів освіти мають стати лідерами шкільних команд, які реалізують освітній процес на засадах НУШ та ефективно реагують на виклики сьогодення.

Планується, що візія допоможе створити освітню систему, яка відповідатиме потребам та запитам народу України, враховуватиме виклики і використовуватиме можливості.

Очікується, що наступним кроком для реалізації візії освіти і науки стане розроблення відповідної Національної стратегії розвитку освіти.

Документ визначає завдання, до яких буде прагнути МОН, реалізуючи освітню реформу в країні.

Прочитати Візію майбутнього освіти і науки України можна, перейшовши за посиланням.