Відбулася чергова сесія Білецької сільської ради.

Дата: 11.07.2023 16:30

Сесію провів голова Білецької сільської ради, Дмитро Малик.

На початку засідання хвилиною памʼяті вшанували загиблих захисників України. Далі присутні на засіданні депутати спільно помолилися, проспівали гімн України та насамперед заслухали порядок денний сесії.

Далі були заслухані звіти керівників відділів комунальних підприємств та структурних підрозділів Білецької сільської ради.

У ході сесії депутатами розглянуто низку важливих питань, серед яких варто виділити наступні:

• Надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації на нове будівництво ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Соломії Крушельницької у селі Біла.
  • Надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації для капітального ремонту фасаду Мшанецької школи.
  • Надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва підвалу в Плотицькій ЗОШ І-ІІ ступенів.
  • Надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації для катіпального ремонту частини покриття прибудинкової території з облаштуванням доступу маломобільних груп населення до садочка в  села Плотича.

У ході засідання були внесені зміни до бюджету та діючих місцевих податків і зборів. Затвердили програму «Зубопротезування пільгових категорій населення Білецької сільської ради на 2023 рік».

Також розглядалися інші питання із життя громади, що потребували нагального вирішення.