Відбулося засідання виконавчого комітету Білецької сільської ради.

Дата: 10.07.2023 13:10

Засідання виконавчого комітету Білецької сільської ради провів сільський голова Дмитро Малик. У ході засідання було обговорено низку питань, які потребували оперативного вирішення.

Насамперед були заслухані звіти всіх керівників відділів комунальних підприємств та структурних підрозділів Білецької сільської ради.

Розглянули зміни до діючих місцевих податків і зборів.

Також члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо присвоєння адрес та надання дозволу на виготовлення проектно-технічної документації для газифікації житлових будинків.

Крім того, затвердили висновки опікунської ради при виконавчому комітеті Білецької сільської ради й органу опіки та піклування.