Сьогодні жителі Білецької громади живим коридором зустріли загиблого військового –помічника капелана Романа Скіру .

Дата: 29.06.2023 16:16

Сотні людей стали навколішки, проводжаючи в останню путь Героя.
Роман Іванович загинув 24 червня на Донецькому напрямку. Йому було 46 років.
До того як піти на фронт  Роман Скіра три роки був священником у кафедральному соборі Рівноапостольних Костянтина та Єлени у Тернополі.

Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться в наших серцях.
Вічна пам’ять Захиснику!
Герої не вмирають!