18 червня 2023 року своє 93-річчя відсвяткувала жителька села Івачів Горішній Шпак Ганна Романівна.

Дата: 28.06.2023 11:15

Привітали  іменинницю Білецький сільський голова Дмитро МАЛИК та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради - Ольга РУДАКЕВИЧ.

Кожен вік несе в собі, щось зовсім нове, незвідане та непізнане. Вітаємо з 93-річчям та хочемо побажати йти тільки вперед не обертаючись назад, знаходити в житті все нові захоплення та інтереси, завжди нести в собі позитив, бути в центрі уваги рідних та змушувати  заздрити вашій активності!