Сьогодні в Україні  відзначають День фермера.

Дата: 18.06.2023 08:00

Вітаю усіх фермерів Білецької громади та дякую за вашу наполегливу працю!
Є така професія – землю плекати. Це не просто робота на землі, а дбайливе господарювання за традиційним українським укладом, колосальна напруга сил і повна самовіддача.
Вже другий рік  Ваша праця є особливо важливою і одночасно важкою, як ніколи.
Поки наші Захисники продовжують боронити нас від ворога на фронті, Ви не  втрачаючи оптимізму продовжуєте професійно робити справу від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки регіону, а й країни в цілому. Ви робите це попри всі нетипові труднощі, з якими  стикнулись в цьому сезоні. Ви підтримуєте наших захисників, тероборону продовольством та технікою. У складних умовах зуміли засіяти поля та готуєтеся розпочати цьогорічні жнива.
Ми це бачимо, цінуємо і вдячні кожному фермеру-хліборобу.
Віримо, що незабаром усі та фермери України святкуватимуть своє професійне свято під мирним небом.
Бажаю вам високих врожаїв та  гарної погоди. Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям.

Миру, міцного здоров’я вам і вашим близьким!
сільський голова
Дмитро МАЛИК