Шановні жителі села Біла!

Дата: 25.05.2023 16:36

На числення звернення жителів села Біла  щодо відновлення роботи автобусного маршруту №2, Білецька сільська рада звернулася до Управління транспортних мереж та зв’язку Тернопільської міської ради. Листом від 17.05.2023 № 279/12 Управління транспортних мереж та зв’язку повідомило що кількість пасажирів на автобусному маршруті №2 була вкрай низькою, прийнято рішення щодо тимчасового призупинення курсування автобуса на міському маршруті №2.
Відновлення роботи автобусів на даному маршруті розглядатиметься після збільшення пасажиропотоку.