Дата: 04.06.2023 20:30

Рятувальники, спільно з поліцією, представниками Білецької сільської ради, здійснюють оперативні комісійні обстеження фонду захисних споруд цивільного захисту Білецької громади. Ці заходи проводяться для забезпечення належного рівня захисту громадян у разі виникнення небезпеки.

Під час обстежень основна увага приділяється забезпеченню доступу людей до захисних споруд та найпростіших укриттів. Комісія оцінює стан приміщень, які будуть використовуватися в разі отримання сигналу "Повітряна тривога". Звертається увага на наявність електроживлення, штучного освітлення, справність системи вентиляції та водопостачання, а також на санітарні умови. Всі ці аспекти важливі для забезпечення безпеки та комфорту людей під час перебування в захисних спорудах.

Нагадуємо що в селі Великий Глибочок є два доступних протирадіаційних укриття придатних для захисту населення, що знаходяться на вул. Грушевського 5 (в приміщені школи), та по вул. Грушевського 3а ( в приміщені дитячого садочку).

Кабінетом Міністрів України ініційована перевірка роботи всіх об’єктів цивільного захисту в Україні. На ДСНС покладені завдання щодо надання допомоги місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування в організації заходів з укриття населення у створеному фонді захисних споруд цивільного захисту.