Вітання з Днем Матері

Дата: 12.05.2023 12:26

У другу неділю травня традиційно ми відзначаємо День матері. Споконвіку в українському народі цей день відзначали, як день Божої Матері, Матері України та рідної Матері.
Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг" Білецької сільської ради від щирого серця дякує усім жінкам, матерям, бабусям за вашу безмежну любов, турботу та щоденні молитви за дітей та онуків.
Ви Берегині українського роду, які зуміли поєднати в собі мудрість, терплячість, ніжність, відвагу та рішучість.
Дорогі наші жінки! Хай буде для вас благословенним кожен прожитий день. Добра вам, здоров’я, любові і благополуччя на довгі роки!