Щороку 9 травня Україна відзначатиме День Європи

Дата: 09.05.2023 08:00

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №266/2023, яким установив в Україні День Європи. Його відзначатимуть щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу.
«Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, постановляю:
1. Установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу.
2. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 19 квітня 2003 року № 339/2003 «Про День Європи», — йдеться в документі.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.