У День Чорнобильської трагедії згадаймо тих, кого немає із нами…

Дата: 26.04.2023 08:00

Сьогодні, 26 квітня, ми згадуємо про 37-му  річницю з дня Чорнобильської катастрофи.
Потужний вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, що пролунав 26.04.1986 року об 01 год 23 хв, назавжди змінив тисячі людських життів та викрив чергові злочини імперії брехні – Радянського Союзу.
Вторгнення росії в Україну знову поставило під загрозу ядерну безпеку світу. Наслідки дій країни-агресора непередбачувані. Це ядерна загроза для всього європейського континенту. 24 лютого 2022 року окупанти захопили Чорнобильську АЕС. Тоді ми вперше стали на порозі того, що катастрофа могла стати більшою, ніж у 1986 році.
Чорнобильська катастрофа показала людству, що буває, якщо ігнорувати правду, і нагадала, що жертвами злочинної бездіяльності можемо стати не лише ми самі, а й наші діти, наступні покоління. Тож не можна допустити повторення такої жахливої катастрофи!
Сьогодні ми не тільки вшановуємо пам’ять загиблих у тій страшній трагедії, а й вклоняємося людям, які, ціною свого життя та здоров’я, захистили Україну й світ від ядерної катастрофи.
Усім, кого нема з нами, вічна пам’ять!.. Усім, хто поряд – доброго здоров’я, миру і благополуччя!