Дата: 20.04.2023 18:21

Тернопільським обласним центром соціальних служб 19-20 квітня було проведено семінар-тренінг на тему «Організація міжвідомчої взаємодії задля забезпечення найкращих інтересів дитини. Допомога сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах» у с. Байківці Тернопільського району. У семінарі взяли участь інспектор сектору соціального захисту – Галина Крушельницька та виконуюча обов’язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич. Дякуємо за інформацію, новий досвід та позитивні емоції!