До уваги жителів с.Івачів Долішній!

Дата: 18.04.2023 15:08

Повідомляємо Вас, що в с.Івачів Долішній буде проведено обробку посівів озимого ячменю із застосуванням пестицидів та   агрохімікатів агропідприємством  ТОВ "Агрокомплекс".
Обробка буде проводитись з 19.04.2023 по 22.04.2023 року в урочищах: «На свалку справа», «На свалку зліва», що не межують з населеними пунктами.
Обробка буде проводитись препаратами:
1)    Канонір Дуо 0,07 л/га (300 г/л Імідаклоприд, 100 г/л Лямбда-цигалотрин)
2)    Триатлон 0,045 кг/га (300 г/кг Тифенсульфорон-метил, 300 г/кг Трибенурол-метил, 100 г/кг Флорасулам)