Комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради організовано майстер-клас з Писанкарства.

Дата: 06.04.2023 12:10

Комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради організовано майстер-клас з Писанкарства, який проводили дівчатка із Товариства Просвіта! Ми вдячні Вам за позитивний настрій та посмішки наших діточок!
Українська писанка є проявом української традиційної популярної культури. Писанка – одна зі стародавніх форм українського народного розпису. Писанкарство з його всебічним, інтегрованим характером і культурною різноманітністю є проявом широкої соціальної, народної творчості, символом українського суспільства.
Захід відвідав Голова Білецької громади – Дмитро Васильович Малик, який щиро порадів успіхам наших талановитих діточок!
У народі кажуть: “Світ існує доти, поки живе писанка”. Тож давайте продовжувати тисячолітні традиції наших предків і не забувати, наскільки багатою є українська культура.