31 березня 2023 року відсвяткувала свої 94 роки жителька села Біла Дармограй Михайліна Пилипівна.

Дата: 01.04.2023 08:45

Привітали  іменинницю Білецький сільський голова Дмитро МАЛИК та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради -  Ольга РУДАКЕВИЧ.
Вітаємо чудову, добру і прекрасну жінку з днем народження. У Ваші 94 роки бажаємо вам, щоб біди обходили стороною ваш будинок, і в душу ніколи не приходив смуток, щоб кожен день був проведений в чудовому настрої та гармонійному стані душі, щоб серце ваше билося безустанно в такт щирого щастя і світлої любові.