29 березня 2023 року відзначила свої 94 роки жителька села Івачів Горішній Цупрак Ольга Василівна.

Дата: 30.03.2023 12:24

Привітали  іменинницю Білецький сільський голова Дмитро МАЛИК та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради -  Ольга РУДАКЕВИЧ.
Вітаємо  Вас сердечно, 94 роки — чудова дата, що символізує мужність і силу, витримку і впевненість. Бажаємо Вам і далі жити щасливо й успішно, бажаємо радості душі від зустрічей з рідними, бажаємо кожен світанок зустрічати натхненно, бажаємо достатку, затишку і добра.