Білецька громада провела в останню дорогу загиблого Героя

Дата: 17.03.2023 22:04

19 березня Білецька громада попрощалася з вірним сином України –Пришляком Ігорем Ярославовичем, який  загинув на війні від російських агресорів під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку захищаючи нашу рідну Батьківщину.
Ігор Пришляк, з самого початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, став на захист рідної землі. Чудова людина, вірний товариш, добрий друг і талановитий педагог, він вмів об'єднати навколо себе дорослих та вихованців, передати свою любов до природи, навчити бачити її серцем.
Попрощатися і віддати шану Герою, який віддав своє життя захищаючи Україну під час масштабної війни з російським агресором, прийшли рідні, близькі, побратими, місцева влада, представники депутатського корпусу, військовослужбовці, учні, вчителі та громада.
Немає таких слів, які б зараз могли втішити родину Героя. У ці гіркі  хвилини  щиро поділяємо горе сім’ї та схиляємо голови у глибокій скорботі.  Пам’ять про Ігоря вічно житиме в наших серцях. Він був, є і буде справжнім сином України.

Вічна шана та доземний уклін загиблому Герою!

Герої не вмирають, їх пам’ятають ВІЧНО!