10 березня 2023 року відзначає свій 93-й День народження жителька села Ігровиця Білецької громади Добридень Ганна Михайлівна.

Дата: 10.03.2023 19:53

Привітали  іменинницю Білецький сільський голова Дмитро МАЛИК та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради -  Ольга РУДАКЕВИЧ.

Бажаємо  Ганні Михайлівні міцного здоров’я на довгі роки, миру, злагоди, благополуччя та щасливого довголіття. Нехай Ваша життєва дорога в’ється по висхідній, нагороджує здоров’ям, щастям, радістю та всіма земними благами.