Святкування Шевченківських днів у комунальному закладі "Центр надання соціальних послуг" Білецької сільської ради!

Дата: 10.03.2023 17:03

Щороку 9 і 10 березня в Україні відзначають «Шевченківські дні», які припадають на роковини народження і смерті поета.
Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас українців є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і неймовірного таланту, що здобула світову славу.
Тарас Шевченко став одним з головних символів не тільки української літератури, а й української національної ідеї, а його творчість здобула любов і повагу багатьох поколінь.

Більше тут