9 березня ми відзначаємо річницю з дня народження Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.

Дата: 09.03.2023 16:52

З нагоди дня народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка, в Білецькій громаді вшановуємо пам'ять безстрашного патріота, символа нашої незалежної України! У своїх віршах великий поет попереджував нас про споконвічного ворога України, який завжди хоче знищити нашу державність і вказав, як нам треба діяти, щоб зберегти націю, зберегти державу – БОРОТИСЯ.

«Борітеся - поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»- головна настанова Тараса Григоровича для сучасної України.