Сьогодні свій 90 річний ювілей святкує жителька села Плотича Безфамільна Парасковія Іванівна.

Дата: 08.03.2023 16:57

Привітали  іменинницю Білецький сільський голова Дмитро МАЛИК та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради -  Ольга РУДАКЕВИЧ.
Вітаємо міцну, сильну, добру і чудову жінку з 90-річчям. Від усієї душі бажаємо бравого самопочуття і благополуччя в домі, миру над головою і поваги оточуючих людей, любові близьких сердець і радісних свят, щасливих надій і справжніх чудес, душевної втіхи і розуміння рідних.