Відділ освіти Білецької сільської ради висловлює щирі вітання

Дата: 03.03.2023 11:32

Відділ освіти Білецької сільської ради висловлює щирі вітання учениці 9-А класу КЗ «Великоглибочецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ярослава Стецька Білецької сільської ради» Ясіновській Марті та керівнику Москалюку Леоніду Аркадійовичу вчителю предмету «Захист України» за отриману грамоту від Департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА та Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за участь в обласній онлайн науково-краєзнавчій конференції «Українці – армія нескорених», присвяченої Дню захисників та захисниць України.