До уваги представників мікро, малого та релокованого бізнесу який здійснює свою діяльність на території Білецької територіальної громади.

Дата: 21.02.2023 17:41

Запрошуємо Вас взяти участь у грантовій програмі за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ)

спільно з Агенством ООН з питань міграції, в рамках реалізації проєкту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу»,  що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW.
     Основна мета грантової програми є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва,  а також задоволення попиту населення критично важливими товарами та послугами.
     Сума гранту для мікропідприємств до 4500 євро,для малих підприємств до 20000 євро в гривневому еквіваленті за курсом ООН.
     Участь можуть взяти мікро, малі та релоковані підприємства які зареєстровані в Україні не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки.
     Мікро - та малим підприємствам пропонується подати заявку через онлайн-форму. Посилання на онлайн-форми та усі деталі щодо вимог і розподілу грантів наведені нижче.

Посилання: