Сьогодні своє 92 -ліття відсвяткувала жителька села Ігровиця Редчук Теодозія Степанівна.

Дата: 20.02.2023 19:26

Привітали  іменинницю Білецький сільський голова Дмитро МАЛИК та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради -  Ольга РУДАКЕВИЧ.
Вітаємо з важливою датою, з великим ювілеєм, з віком мудрості і гордості. У свої 92 роки хочемо побажати щастя світла в душі і вогника надії в серці, світу за віконцем і затишку в оселі, люблячих близьких за столом і доброї щирої посмішки на Вашому обличчі.