День пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Цими днями ми згадуємо чи не найжахливіші події, що відбулися в столиці нашої держави 18–22 лютого 2014 року, на тлі багатоденних протестів українців, які відстоювали свої права на вільний демократичний розвиток, європейську державу.
Віддати шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів та європейського вибору, 19 лютого до пам’ятного знаку загиблим Героям Майдану в селі Плотича прийшли сільський голова Дмитро Малик, працівники Білецької сільської ради, депутати та жителі громади.
Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам`ять загиблих на Майдані Героїв, які захищали незалежність та територіальну цілісність України.
Почорніле від вогнів боротьби серце України збагряніло від крові її громадян. Протягом тих страшних днів проти мирних людей у центрі європейської столиці застосували смертельну зброю. На вулицях Києва були поранені, загиблі, скалічені. Молоді люди віддали свої життя, ставши на захист гідності свого народу, його європейського вибору.
У душах кожного з нас досі болить ця рана. Не заживає, бо вже дев’ятий рік Україна й далі захищає свою незалежність і суверенітет.
І нині мирне життя українців під великою загрозою. Як ніколи, ми маємо бути готовими дати відсіч і вберегти соборну, вільну, незалежну Україну, заради тисяч життів наших героїв, яких тепер уже Небесні легіони.
Хай вічною буде слава Героїв України!
Низький уклін Героям і їхнім родинам.