Герої не вмирають. Вічна і світла пам'ять Андрію Турчину!

Дата: 03.02.2023 20:37

Герої не вмирають. Вони просто перестають бути поруч. Відлітають… Тихенько і не попрощавшись. Можливо, тому що не збирались помирати. Мали плани, хотіли любити, виховувати дітей, працювати, радіти життю. Не судилось…Стають зірками в небі. Янголами-охоронцями.
Сьогодні їх побільшало. Скорботна звістка сколихнула  Білецьку громаду. Безутішний німий крик застиг у душі.

Андрій Турчин – житель села Хомівка, чудовий батько, коханий чоловік, син. З перших днів повномасштабного вторгнення боронив рідну землю, безстрашно і сміливо, самовіддано і жертовно. 27 січня  загинув під час виконання бойового завдання.
Стало менше на Землі прекрасних людей, стало менше ще на одного патріота рідної України.
Низько схиляємо голови у скорботі, висловлюємо співчуття рідним і глибоку шану за виховання Героя.