Подяка Роману Мовчану

Дата: 24.01.2023 14:56

Висловлюємо щиру вдячність Мовчану Роману Степановичу – методисту відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Білецької сільської ради за ентузіазм, наполегливість, бездоганну майстерність, за підготовку та участь волейбольної команди Білецької громади у відкритому  чемпіонаті Тернопільського району серед  чоловічих аматорських команд територіальних громад.

Сільський голова                                                                                                     Дмитро МАЛИК