Білецька громада

19 січня 2023 р. ми відзначаємо 111-ту річницю від Дня народження Ярослава Стецька.

Дата: 19.01.2023 12:40

Біля пам’ятника провіднику ОУН Я. Стецьку у селі Великий Глибочок о. Іван Гавдяк відслужив поминальну панахиду.
Голова Білецької громади  Дмитро МАЛИК та представники органів місцевого самоврядування, разом із жителями Білецької громади , вшанували світлу пам'ять та поклали квіти до пам’ятника безкомпромісного борця за волю українського народу.
 Формуючи засади власного життєвого чину, Ярослав Стецько сказав: "...Я визнаю, що українська держава існує, існує потенціяльно в серцях українського народу. Не існує поки що реально, але існує морально, існує і правно в наших душах. Змислом мойого цілого життя було, є і буде: Україна вільна, Україна Соборна, Україна без холопа і без пана. Я вірю в перемогу, я вірю так сильно, що можна вмерти. З цього шляху мене не заверне ніщо, ані тортури, ані пекло тюрем, ані смерть..."
Саме зараз ми, вибиваючи нашу перемогу над московською ордою, віримо що Україна буде вільною! Віримо в Перемогу і Перемога буде нашою!