ІМЕНИННИЦІ БІЛЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 10.01.2023 22:06

08 січня 2023 року своє 93 -ліття  відсвяткувала  жителька села Ігровиця Білецької територіальної громади Крупка Ганна Іванівна,  та жителька села Біла  Бадзай Мирослава Луківна якій 06 січня виповнилося 92 роки.
   Привітав  іменинниць Білецький сільський голова Дмитро МАЛИК.
Вітаємо від щирого серця чудових жінок з днем народження. Бажаємо, щоб роки ніяк не відбивалися на стані душі і самопочутті, щоб кожен день приносив радість і відчуття щастя, щоб близькі та рідні радували частими зустрічами і душевними розмовами, щоб в будинку завжди було тепло і затишно.