3-го січня 2023 року виповнюється 40 років від дня народження Андрія Дрьоміна.

Дата: 03.01.2023 19:21

Андрій пішов на війну добровольцем, пройшов Майдан. Був дуже талановитим ковалем, виготовляв незвичайні речі, мріяв змінити цей світ, позбавити його сірості і викувати зірку, яка б усім приносила щастя…
Загинув 10 серпня 2014 р. у бою під Іловайськом (Донецька область) в районі с. Третяки, Іловайська міська рада, Донецька область. Андрій отримав п'ять куль, дві з них витримав шолом, але інші виявилися смертельними.
Сьогодні в селі Великий Глибочок в день народження Андрія Дрьоміна  "Світляка", відбулося вшанування пам’яті Героя.

БУТИ ВОЇНОМ - ЖИТИ ВІЧНО!
ДОКИ ПАМ'ЯТАЄМО - ЖИВИЙ!