ІМЕНИННИКИ БІЛЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 02.01.2023 17:47

02 СІЧНЯ 2023 РОКУ своє день народження святкують жителі Білецької територіальної громади: Ганна Антонів з села Великий Глибочок та Михайло Крижановський з села Біла.
   Привітати  іменинників завітав Білецький сільський голова Дмитро МАЛИК та секретар сільської ради Віталій КОГУТ.
   Прийміть наші найщиріші побажання! З великою повагою і радістю вітаємо Вас з днем народження! Нехай сьогодні і завжди в це свято Вам буде тепло від турботи і уваги дорогих людей! Нехай міцним буде те, що найдорожче в житті – дружба, здоров’я, сім’я! Здоров’я Вам, благополуччя, сонячних фарб в житті!