18 та 19 грудня у Резиденціях святого Миколая в селах Білецької громади відбулись зустрічі дітей з святим Миколаєм та його помічниками.

Дата: 20.12.2022 06:43

18 та 19 грудня у Резиденціях святого Миколая в селах Білецької громади відбулись зустрічі дітей із потребуючих сімей та дітей, батьки яких стоять на захисті нашої держави з святим Миколаєм та його помічниками. На діток  чекали подарунки, які були закуплені за кошти сільського бюджету.Поспілкуватися з Чудотворцем міг кожен охочий. Незважаючи на важкий воєнний час, ми знаємо, що дух українського народу  не зламати  і  святий Миколай завітає до кожної дитини.