Білецька громада

Цього року працівники та депутати Білецької сільської ради зібралися на своє  професійне свято День місцевого самоврядування у Марійському духовному центрі Зарваниця.

Дата: 13.12.2022 10:00

Під час  урочистої  Святої  Літургії в церкві Пресвятої Євхаристії   молилися за Україну, за всіх наших воїнів, які зараз зі зброєю в руках боронять нашу державу та здобувають перемогу й мир. Після Богослужіння відбулося освячення води, похід на Хресну дорогу та Український Єрусалим. Також, голова Білецької сільської ради вручив працівникам і депутатам  грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок в розвиток Білецької громади та активну громадянську позицію у виконанні робіт в умовах військового стану.