Білецька громада

Тернопільська районна державна адміністрація управління соціального захисту населення повідомляє:

Дата: 07.12.2022 20:34

Управління повідомляє, що відповідно до п.3 постанови Кабінету Міністрів України №  1040  від 06.10.2021 року « Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності  на професійній основі» установити до 31 грудня 2022 р. перехідний період для осіб, які отримують щомісячні компенсаційні виплати призначені відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 р. № 832 « Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян» , для призначення таким особам компенсації відповідно до Порядку подання та оформлення документів призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, затверджено постановою Кабінету Міністрів України  від 23 вересня 2020 р. № 859 « Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» або Порядку подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності  на професійній основі, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України  № 1040 від 06.10.2021 року року « Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності  на професійній основі».
На виконання п.3 постанови Кабінету Міністрів України №  1040  від 06.10.2021 року « Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності  на професійній основі» припиняє з 31.12.2022 року призначені щомісячні компенсаційні виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80- річного віку, призначені до  постанови Кабінету Міністрів України  від 26 липня 1996 року № 832 « Про підвищення розмірів державної допомоги окремим   категоріям громадян» жителям Тернопільського району.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!