Білецька громада

Тернопільська районна державна адміністрація управління соціального захисту населення повідомляє:

Дата: 07.12.2022 20:32

Управління повідомляє, що відповідно до п.2 постанови Кабінету Міністрів України  від 23.09.2020 року № 859 « Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» установити, що фізичним особам, які надають соціальні послуги, щомісячні компенсаційні виплати, призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам,які надають соціальні послуги» проводяться до дати призначення таким фізичним особам іншої виплати на догляд, установленої законодавством, або до 31 грудня 2022 року.
На виконання п. 2 Кабінету Міністрів України  від 23.09.2020 року № 859 « Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» управління припиняє з 31.12.2022 року призначені компенсації фізичним особам,які надають соціальні послуги призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 29 квітня 2004 року № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам,які надають соціальні послуги» жителям Тернопільського району.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!