Білецька громада

З Днем Збройних сил України.

Дата: 06.12.2022 07:30

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов'язок тих, хто живе на цій землі і сьогодні священні кордони України оберігають  захисники, які несуть службу у Збройних Силах України.
Дорогі наші захисники України! Я вдячний вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви  ціною свого здоров’я та  життя бороните кордони України та захищаєте її інтереси; твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів і наближаєте нашу Перемогу. Ви робите все можливе, щоб ми мали можливість жити в мирній, заможній, вільній і по-справжньому європейській країні. Дякую вам  за те, що ви захищаєте нас, наших рідних та близьких, нашу рідну Україну, її цілісність та недоторканість, її гідність.
Ви даєте нам надію, що настануть кращі часи для нашої неньки України.
Нехай Господь єднає Україну в мирі та злагоді! Нехай ангели оберігають вас від небезпеки і повертають живими додому з перемогою.
Повертайтеся всі живими і неушкодженими . Рідні і вся Україна чекає на вас з перемогою!

Сільський голова  Дмитро МАЛИК