Грошова допомога від Товариства Червоного Хреста України

Дата: 05.12.2022 15:21

Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України спільно з Швейцарським Червоним Хрестом протягом червня, липня, серпня 2022 р. здійснила виплати матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам ( інваліди 1-2 групи, сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю, одинокі матері/батьки, багатодітні сім’ї).
У рамках виконання проекту «Підготовка до зими» вищезазначеним категоріям внутрішньо переміщених осіб планується надання грошової допомоги в сумі 2200 грн на кожного члена сім’ї протягом 4-х місяців. Реєстрація внутрішньо переміщених осіб, які проживають у громадах Тернопільського району, буде проводитися на базі Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України відповідно до графіку, що додається, за адресою: м. Тернопіль, вул. Мостова бічна , 6.
Одночасно буде здійснюватися реєстрація сімей, які виховують дітей з інвалідністю ( діти віком до 18 років) з місцевого населення, для надання одноразової матеріальної допомоги (2200 грн на дитину).
Для реєстрації необхідно надати оригінали та копії зазначених у додатку документів на кожного члена родини.
Уразі виникнення запитань звертайтесь за тел.: 0673225822