Білецька громада

Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 07:57

Цього року День працівника сільського господарства, який Україна відзначає 20 листопада, особливий. Саме зараз українці, як ніколи, зрозуміли цінність роботи агросектору.
Сіяти під ракетним дощем, рятувати поля від шкідників та рашистських паразитів, «конфісковувати» ворожу техніку для потреб ЗСУ, збирати врожай на замінованих полях, ремонтувати трактори й трішки — українські танки, платити податки та донатити на армію — це все під силу нашим аграріям. Ви дійсно тримаєте аграрний фронт і підтримуєте не тільки продовольчу безпеку в тилу, а й бійців на передовій.
З перших днів повномасштабного вторгнення росії на всіх фронтах ви розпочали активну волонтерську роботу: приймали до себе переселенців, забезпечували пальним групи ТРО та ділились запасами продовольства
Коли прийшло горе, кожен фермер діяв по совісті та власному розсуду: воював, шукав ДРГ, проводив посівну та жнива під обстрілами, ділився насінням, дизелем чи врожаєм, чи просто працював. Все це наближує нас до Перемоги, та роль фермерів тут буде далеко не останньою.

Тому зі святом Вас! Перемога буде за нами!