Всеукраїнський день працівника культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 15:40

Сьогодні у  Всеукраїнський день працівника культури та майстрів народного мистецтва, Дня української писемності та мови Білецький сільський голова Дмитро МАЛИК привітав усіх працівників відділу та  зазначив про важливість роботи працівників клубних установ, бібліотек та музею. Особливо зараз кожен своєю працею та матеріальною допомогою пришвидшує день перемоги
Цього року працівники відділу  культури , туризму та охорони культурної спадщини Білецької сільської ради відзначили  Всеукраїнський день працівника культури та майстрів народного мистецтва, Дня української писемності та мови  у незвичному форматі. Молитва – це найбільша сила в наших руках. Хто з молитвою, той завжди перемагає. Саме тому, за підтримки профспілкової організації, відбулася поїздка до Марійського духовного центру  у селі Зарваниця, де усі звернулися з молитвою за перемогу та мир в Україні. Також усі працівники відділу зібрали свій одноденний заробіток і на отримані кошти придбали ліки на суму 24000,00 гривень та передали їх військовим.
Щиро вітаємо зі святом. Хай  щастить Вам у творчості й особистому житті, нехай здійсняться всі плани, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде мирним, світлим і сонячним!