Білецька громада

День соціального працівника

Дата: 06.11.2022 07:59

Щорічно в першу неділю листопада Україна відзначає День соціального працівника.
Вітаємо всіх працівників соціальної сфери Білецької громади з їх святом. Ви робите велику і важливу роботу: ви допомагаєте людям там, де вони самі не можуть допомогти собі, ви піклуєтеся про найбільш вразливі категорії населення. Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як ваша праця. Тут не може бути випадкових людей, це – праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших.
У цей день хочеться сказати спасибі кожному працівнику соціальної сфери за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай множаться ваші добрі вчинки, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять Вам людську шану та повагу.