Вітання сільського голови з Днем ракетних військ та артилерії

Дата: 03.11.2022 08:30

Сьогодні, 3 листопада, відзначають своє професійне свято  ракетні війська та артилеристи. Вас недарма називають "богами війни", адже на вашу вогневу підтримку чекають у найскладніших бойових ситуаціях. З професійним святом воїнів ракетних військ і артилерії України!
 Дякуємо Вам за звільнені міста і села, за мужність та самопожертву, за вірну службу країні й народу! Бажаємо живими й здоровими повернутися додому до рідних й жити в мирі, здобутому вами!
Нехай оберігає вас Господь Бог!

Перемога буде нашою!

Сільський голова