Білецька громада

Привітання сільського голови Дмитра МАЛИКА з Днем вчителя

Дата: 30.09.2022 07:00

Вже стало доброю традицією в першу неділю жовтня відзначати День працівників освіти.
Нажаль, цей рік є надто важким як для вчителів, так і для учнів, але наші педагоги завжди підтримують і виконують своє покликання.
Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви стільки сил вкладаєте в свою справу, що часом забираєте свою цінну увагу у близьких. Кожен проведений вами урок – це маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне, яке проходить на одному диханні. Вчитель — горде звання, яке за життя несуть тільки найзаслуженіші та найбільш гідні! Тож нехай же вчительські нелегкі будні приносять тільки радість і будуть плідними. Нехай учні будуть старанними — такими, якими можна пишатися. А в родині хай запанують щастя і затишок. Здоров’я, любові, достатку і всіх життєвих благ!

Лише той Учитель, хто живе так, як навчає

( Г. Сковорода).

З повагою,